Úklid kanceláří, 4 hodiny denně - Zlín (vyhrazeno pro OZP)

Již déle než 20 let jsme významným poskytovatelem komplexních úklidových služeb a dalších speciálních služeb nejen pro průmyslové provozy, ale také kanceláře, správní budovy, školy, nemocnice, obchody, banky nebo hotely. Kromě úklidu se zabýváme i celou řadou dalších činností - od údržby zeleně přes bezpečnostní služby až po správu budov.

Vyhrazeno pouze pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo invalidní.

Náplň práce: úklid kancelářských prostor a zázemí společnosti.

Pracovní doba: pondělí až pátek, 06.00 - 10.00 nebo 14.00 - 18.00 hod.

Požadujeme maximální pečlivost a zodpovědnost.

Mzda: 90,50 Kč/hod. + náborový příspěvek až 12 000 Kč a pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Nástup ihned.

Místo výkonu práce: Zlín - Malenovice

Firma: HPF CleanCat s.r.o.

Kontakt: Marcela RÁKOVÁ
Keramická 602/19
711 00 Ostrava - Hrušov

Telefon: 596223724

Místo práce: Zlín

Poznámka: vhodné pro osoby ztp

Plat: 91 - 91 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé