Úklidový pracovník v ordinaci - (Ostrava - Bělský les)

Již déle než 20 let jsme významným poskytovatelem komplexních úklidových služeb a dalších speciálních služeb nejen pro průmyslové provozy, ale také kanceláře, správní budovy, školy, nemocnice, obchody, banky nebo hotely. Kromě úklidu se zabýváme i celou řadou dalších činností - od údržby zeleně přes bezpečnostní služby až po správu budov.

Náplň práce: úklid kanceláří pana primáře a vrchní sestry, spol. prostor, soc. zařízení a jídelny.

  • Směny v délce: 4 hodiny denně.
  • Pracovní doba: pondělí až pátek, 8.00 - 12.00 hod.
  • Mzda: 110 Kč/hod.
  • HPP nebo DPP.

Požadujeme pečlivost.

Práce je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo invalidní (těm nabízíme příspěvek na zapracování do výše 12 000 Kč a smlouvu na dobu neurčitou).

Nástup je možný od 1.6.2022.

Místo výkonu práce: Ostrava - Bělský Les

Firma: HPF CleanCat s.r.o.

Kontakt: Marcela RÁKOVÁ
Keramická 602/19
711 00 Ostrava - Hrušov

Telefon: 596223724

Místo práce: Ostrava

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro osoby ztp

Plat: 110 - 110 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé