Vedoucí úklidu - Trutnov (nástupní mzda 26 000 Kč + prémie a odměny)

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za prováděné úklidové služby na svěřených zakázkách a jejich kontrola
  • jednání se zákazníky
  • vedení svěřeného týmu lidí
  • nábor zaměstnanců dle potřeby na jednotlivé zakázky
  • kancelářské práce související s pracovní činností (předfakturace, elektronická docházka,..)
  • zajišťování nákupu a objednávek provozního materiálu

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání, nejlépe technického směru, zakončené maturitní zkouškou
  • zkušenosti s vedením lidí
  • profesionální přístup
  • základní znalost zákoníku práce
  • ŘP sk. B podmínkou!
  • samostatnost, organizační schopnosti, rozhodnost
  • vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • mzda 26 000 Kč + 10% prémie + jiné odměny
  • zázemí stabilní české společnosti s vysokou kvalitou služeb
  • motivační systém finančního ohodnocení
  • mobilní telefon, notebook, služební automobil (ke služebním účelům)
  • prostor pro realizaci dobrých nápadů
  • práci na plný úvazek, jednosměnný provoz

Činnost je vhodná pro ČID / OZZ (pro ně máme náborový příspěvek 12 000 Kč + smlouvu na dobu neurčitou).

Místo výkonu práce: Trutnov a blízké okolí

Firma: HPF CleanCat s.r.o.

Kontakt: Marcela RÁKOVÁ
Keramická 602/19
711 00 Ostrava - Hrušov

Telefon: 596223724

Místo práce: Trutnov

Plat: 26000 - 30000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé