Vedoucích pracovníků speciálních úklidů (fix. 26 000 Kč + provize, odměny)

Vaším úkolem bude zejména:

  • vedení týmu speciálních úklidových prací v rámci regionu Lysá n. Labem / Brandýs n. Labem / Roudnice n. Labe
  • v případě absencí zaměstnanců je zapotřebí přiložit ruku k dílu a zastat jejich práci - nejedná se o vyloženě manažerskou pozici, ale i o manuální úklidové práce
  • dohled nad kvalitou prováděných činností
  • přejíždění mezi zakázkami + dojezd do kanceláře v Praze
  • spolupráce s manažerem oblasti a ostatními odděleními společnosti

Od nového kolegy očekáváme:

  • min. výuční list (ideálně v technickém oboru)
  • schopnost vést a motivovat zaměstnance
  • ochotu zastat práci ostatních pracovníků úklidu - nejedná se o ryze administrativní pozici
  • ŘP sk. B - podmínkou, sk. C - výhodou
  • ruština nebo ukrajinština výhodou
  • znalost MS Office
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • ochotu pro práci přesčas (nejedná se o práci od - do), pracovat se může občas i o víkendu
  • schopnost správně rozhodovat v náhle vzniklých situacích

Rádi Vám nabídneme:

  • nástupní mzda 26 000 Kč + prémie + odměny za úspěšné dokončené zakázky
  • zapracování na pozici - nikdo učený z nebe nespadl :)
  • notebook, mobilní telefon, osobní automobil (ke služebním účelům)
  • práce je vhodná pro OZP - těm nabízíme náborový příspěvek na zapracování až 12 000 Kč a smlouvu na dobu neurčitou.

Místo výkonu práce: lokalita Lysá n. Labem / Brandýs n. Labem / Roudnice n. Labem

Firma: HPF CleanCat s.r.o.

Kontakt: Marcela RÁKOVÁ
Keramická 602/19
711 00 Ostrava - Hrušov

Telefon: 596223724

Místo práce: Litoměřice

Plat: 26000 - 30000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé